KONST / Litografier / Färglitografi 15407069
nr 1540 7069
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
4 st, Signerad, numrerad 66/100. Färglitografi, bildmått: 39x56 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Kondition: 1 skadat glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:52:44
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas